Benefice ve Filharmonii = příjemný večer pro všechny přítomné ... a 8 652 Kč k tomu

19.05.2009 22:55

Před chvílí skončilo benefiční představení Tanečního divadla Honzy Pokusila ve prospěch kulturní činnosti dětí ze Speciálních škol v HK. A jak to dopadlo ? Myslíme si, že moc dobře !!!

V sále hradecké Filharmonie se sešlo kolem 150 diváků, které celým večerem provedl Daniel Rumpík, velký kamarád dětí ze Speciálních škol a dvorní moderátor našich kulturních akcí. Diváci sledovali vystoupení Tanečního divadla Honzy Pokusila - úvodní Kreutzerovu sonátu a závěrečnou Suzanne. Mezi těmito tanečními příběhy vystoupila skupina Abada Capoeira s braziským bojovým tanečním uměním Capoeira. Všechny tři části měly velkou odezvu mezi diváky jak v průběhu večera, tak i po konci představení. Věříme, že i tanečníkům se v příjemné atmosféře tančilo dobře.

Mezi diváky byly i některé děti z divadelního souboru Slunovrat - pro ně byla určitě největším zážitkem neplánovaná chvíle, kdy si je tanečníci z Abady vzali nahoru na jeviště a společně si všichni zatančili sambu :-).

I když byl celý večer ve znamení kultury, patří do dnešní aktuality i trochu materiálna - na dobrovolném vstupném jsme vybrali 8 652 Kč, které použijeme na podporu kulturní činnosti dětí ze Speciálních škol. Všem děkujeme za podporu ! 

Děkujeme samozřejmě Štěpánu Machovi z Tanečního divadla Honzy Pokusila za zorganizování dnešního večera a všem tanečníkům za příjemný večer !

Děkujeme i Danovi Rumpíkovi a všem ostatním, kteří se podíleli na přípravě dnešního večera. 

Pokud chcete vidět fotky z představení, podívejte se do sekce Fotografie.

 

—————

Zpět