Čtvrtek 25.2.2010 = otevíráme SNOEZELEN

20.02.2010 17:00

Moc jsme o tom nepsali, ale snad o to větší to bude překvapení. Mrkněte se na tuhle aktualitu a tam zjistíte, že cca před půl rokem jsme (tzn. naše sdružení společně s "naší" školou) začali budovat místnost pro speciální terapii, která se jmenuje SNOEZELEN. O tom, co SNOEZELEN vlastně znamená, se můžete dočíst tady.

Během uplynulého půlroku se nám podařilo udělat možná i o něco víc, než jsme doufali. V tuhle chvíli SNOEZELEN stojí a je připraven na první návštěvníky. A protože zahájení SNOEZELEN rehabilitace považujeme za velkou událost, otevřeme SNOEZELEN oficiálně a trochu slavnostně. Na otevření zveme všechny ty, kteří se o jeho vznik zasloužili, samozřejmě rodiče a děti, pro které je SNOEZELEN určen a další vážené partnery, kteří podporují činnost sdružení a školy. Zveme samozřejmě i všechny ostatní, kteří se chcete dozvědět o SNOEZELENu víc.    

Těšíme se na viděnou

ve čtvrtek 25.2. ve 14 hodin ve SNOEZELENU ve škole

 

P.S. Dost jsem zvědavý na to, jak budou děti Snoezelenu říkat ... to slovo opravdu nezní moc česky a podle mě ani moc hezky. Navíc a hlavně ... pro děti to je hodně těžké na vyslovení. Takže jsem zvědav, jak budeme té zvláštní magické místnosti říkat :-). Např. hradeckou Filharmonii děti překřtily na Velký dům. Takže Snoezelen bude ... ?

—————

Zpět