Poznali jsme se v Aldisu

15.06.2010 23:23

Magistrát města Hradec Králové zorganizoval druhý ročník akce Poznejme se navzájem, na který zval zájemce tímto textem: 

Poznejme se navzájem - představení sociálních služeb netradiční formou - tak zní podtitulek akce s názvem "Poznejme se navzájem". Dne 14. 6. 2010 se v Kongresovém centru ALDIS můžete zábavnou a netradiční formou seznámit s více jak třiceti organizacemi, které poskytují sociální služby rodinám s dětmi, seniorům, zdravotně postiženým či osobám v tíživé životní situaci. Akce se koná od 10 do 17 hodin v Jiráskových sadech a v Informačním centru skupiny ČEZ. Připraven je bohatý program (kouzelníci, minikino, soutěže pro děti, malování, taneční, hudební a divadelní představení atd.).

Podobně jako vloni se naše sdružení účastnilo festivalu společně s "naší školou" a Speciálním pedagogickým centrem. Kromě prezentace činnosti sdružení na nástěnkách (texty a fotky o činnosti sdužení) jsme stejně jako vloni prezentovali loga a názvy našich sponzorů. Proti loňsku jsme navíc v rámci festivalu promítali upoutávky z vystoupení Slunovratu ve Filharmonii z let 2008 a 2009. Slunovrat navíc vystoupil v rámci doprovodného programu se svým pásmem.

Letošní ročník byl poznamenán krajně nepříznivým počasím - kvůli dešti ve festival přesunul z Jiráskových sadů do Aldisu, tomu odpovídal i menší zájem veřejnosti. Předpokládáme, že organizátoři budou v pořádání festivalu pokračovat a příští rok nám počasí umožní sejít se zase v Jiráskových sadech.  

 

—————

Zpět