Slunovrat a Abadá Capoeira v Jesličkách

11.06.2009 21:52

Včerejší podvečer a večer jsme spolu s asi sto třiceti diváky strávili v příjemném prostředí Divadla Jesličky. Na jevišti se nejdřív představili naši mladí divadelníci ze souboru Slunovrat s tanečním pásmem Another Year Has Gone By (Uplynul další rok), potom je vystřídali rytmičtí a akční hosté ze skupiny Abadá Capoeira s brazilským bojovým tanečním uměním Capoeira. Na závěr si na jevišti všichni účinkující i někteří odvážní diváci zatančili hradeckou verzi samby.

Večer tím ale zdaleka nekončil: pro všechny byla na zahradě divadla připravena zahradní slavnost s hudbou a pohoštěním. Děti tak byly odměněny za svou celoroční práci, jejich rodiče a známí se ovšem bavili neméně skvěle - nejen díky vynikajícím zákuskům :-). Povídalo a tančilo se až do večerních hodin - na průběh divadelního večera i zahradní party se ostatně můžete podívat do naší fotogalerie.

Za krásný večer patří dík Blance Vávrové, která se členy Slunovratu jejich představení připravila, Filipu Humlovi a celému souboru Abadá Capoeira za jejich vystoupení, rodičům za přípravu slavnosti a našim přátelům z Divadla Jesličky - Janě Portykové a Monice Janákové.

Už teď vám můžeme prozradit, že další vystoupení v Jesličkách chystáme na prosinec, takže se určitě všichni máme na co těšit. 

—————

Zpět