Slunovrat a Filharmonie - 30.11.2009 od 19:00

11.11.2009 22:00

Většina z Vás asi ví, že divadelní soubor Slunovrat a hradecká Filharmonie k sobě už tak trochu patří. V pondělí 30. listopadu se o tom budete moci znovu přesvědčit. Spojení Slunovratu a Filharmonie bude mít tentokrát dvojí význam - Slunovrat nejen že vystoupí v sále Filharmonie, ale vystoupí ve společném projektu s orchestrem Filharmonie.

Při vystoupení se na jevišti setká hudební mistrovství filharmoniků s nadšením a odvahou mladých herců z divadelního souboru Slunovrat. Na programu večera bude Česká suita Antonína Dvořáka v podání Filharmonie pod vedením dirigenta Ondřeje Kukala. Na úvodní část večera naváže představení Broučci na motivy příběhu Jana Karafiáta s hudbou Edvarda Griega v podání divadelního souboru Slunovrat a orchestru Filharmonie. Jako host vystoupí člen vokálního souboru Gentlemen Singers Martin Ptáček. Večerem nás provede Daniel Rumpík.

V předsálí Filharmonie budou připraveny  panely s informacemi o našem sdružení a o Speciálních školách v Hradci Králové a ukázky tvorby dětí ze Speciálních škol. Pokud všechno dobře dopadne, bude mít v předsálí premiéru výstava fotografií, které nafotil a připravil fotograf Martin Horký při loňském představení Slunovratu a Hradišťanu. Uvnitř sálu bude možná připravena projekce dalších fotografií ze stejné akce. 

Vstupné je dobrovolné - pokud se rozhodnete finančně přispět na podporu aktivit sdružení, budete k tomu moci využít skleněných pokladniček umístěných v předsálí.

Přestože se do sálu vejde 600 diváků, zájem o vystoupení je větší než kapacita sálu. Tímto se tedy omlouváme všem, na které se vstupenky nedostanou, ale bohužel není v našich silách uspokojit všechny požadavky na vstupenky.

Na viděnou ve Filharmonii !!!   

—————

Zpět