Co dělal Slunovrat 30. listopadu 2009 ... ?

11.04.2010 14:40

Od večera 30. listopadu, kdy Broučci v podání divadelního souboru Slunovrat za doprovodu hradeckých filharmoniků rozsvítili sál Filhamonie, už nějaký čas uplynul a snad je ten pravý čas si všechno připomenout.

Pro všechny, kdo si zmíněný večer chcete připomenout i pro všechny, kdo se chcete podívat na to, co Slunovrat s podporou profesionálních muzikantů dokáže, máme k dispozici videozáznam na DVD. Podobně jako na minulém DVD (Slunovrat s cimbálovou muzikou Hradišťan) jsou na DVD  kromě celého vystoupení připraveny i rozhovory a úvodní upoutávka. Bohužel kapacita disku nám neumožnila dát na DVD kompletní záznam celého večera, takže samostatný blok hradecké Filharmonie jsme na DVD nedokázali dostat.

Videozáznam na DVD bude k dispozici v kompletu spolu s DVD, na kterém budou nahrány fotografie z Broučků - vše tedy v podobném "balení" jako vloni. Letošní novinkou je potisk DVD - vloni jsme disky popisovali ručně, letos už to ruční práce není ... uvidíte.

Do konce května bychom chtěli mít hotových 100 DVD kompletů, ono to chvilku trvá, než se vše vytiskne a vypálí. Dalších 100 kompletů bychom rádi dodělali nejpozději do konce června. 

No a kdo DVD ještě nemáte, můžete se podívat na náš web do sekce Videozáznamy, na youtube jsme nahráli 4 ukázky z DVD ... a když tam budete, můžete se mrknout i na starší videa z vystoupení Slunovratu. 

Takže kdo máte loňský DVD komplet "Slunovrat a Hradišťan", udělejte si na poličce místo na Broučky :-).  

—————

Zpět